График на консултациите по предмети
за I срок на учебната 2017-2018 г.
Учител Предмет Ден от седмицата От До
Виктория Белева Английски език Сряда 13:20 ч. 14:00 ч.
Ирена Иванова Английски език Петък 12:30 ч. 13:10 ч.
Веселка Тодорова Английски език Петък 12:30 ч. 13:15 ч.
Биляна Илиева Английски език Понеделник 12:40 ч. 13:25 ч.
Росица Милчева Английски език Вторник 11:45 ч. 12:30 ч.
Магдалена Бешкова Английски език Вторник 12:30 ч. 13:15 ч.
Петя Димитрова Английски език Сряда 12:30 ч. 13:10 ч.
Десислава Бойчева Английски език Петък 12:30 ч. 13:10 ч.
Веселина Николова Английски език Понеделник 12:30 ч. 13:30 ч.
Владимир Дачев БЕЛ Петък 15:20 ч. 16:00 ч.
Росица Гойчева БЕЛ Сряда 12:30 ч. 13:10 ч.
Албена Хубенова БЕЛ Сряда 13:10 ч. 13:50 ч.
Галина Гиндянова БЕЛ Понеделник 12:30 ч. 13:10 ч.
Снежана Данова БЕЛ Четвъртък 13:00 ч. 13:45 ч.
Анка Георгиева БЕЛ Вторник 12:30 ч. 13:10 ч.
Йорданка Цанкова БЕЛ Четвъртък 13:30 ч. 14:10 ч.
Силвия Маринова БЕЛ Петък 12:30 ч. 13:10 ч.
Розета Василева БЕЛ Понеделник 12:30 ч. 13:10 ч.
Анелия Иванова БЕЛ Петък 17:30 ч. 18:05 ч.
Николинка Антонова Биология и здравно образование Сряда 12:30 ч. 13:10 ч.
Величка Сидова Биология и здравно образование Петък 13:00 ч. 13:45 ч.
Милена Скопакова Биология и здравно образование Сряда 13:10 ч. 13:55 ч.
Татяна Стефанова География и икономика Четвъртък 12:30 ч. 13:10 ч.
Павлина Антонова География и икономика Четвъртък 12:45 ч. 13:30 ч.
Добромир Коцев География и икономика Сряда 15:10 ч. 15:50 ч.
Емилия Бобева Етика и право Петък 11:45 ч. 12:25 ч.
Ирина Стоянова Изобразително изкуство Сряда 12:30 ч. 13:15 ч.
Милена Кантева Информатика Понеделник 12:30 ч. 13:10 ч.
Галя Ганева Информатика Вторник 13:30 ч. 14:10 ч.
Десислава Реданска Информационни технологии Четвъртък 12:25 ч. 13:10 ч.
Милена Кантева Информационни технологии Петък 12:30 ч. 13:10 ч.
Галя Ганева Информационни технологии Вторник 13:20 ч. 14:10 ч.
Петър Петров Информационни технологии Четвъртък 13:30 ч. 14:10 ч.
Красимир Манджуков Испански език Петък 11:45 ч. 12:25 ч.
Невена Ганчева Испански език Вторник 16:10 ч. 16:50 ч.
Марияна Янкова История и цивилизация Сряда 13:10 ч. 13:50 ч.
Добромир Коцев История и цивилизация Понеделник 13:30 ч. 14:10 ч.
Георги Симеонов История и цивилизация Понеделник 12:25 ч. 13:10 ч.
Радка Ковачева Математика Четвъртък 12:30 ч. 13:10 ч.
Татяна Кръстанова Математика Сряда 12:30 ч. 13:15 ч.
Севдалина Миланова Математика Понеделник 12:30 ч. 13:10 ч.
Катя Димитрова Математика Понеделник 12:30 ч. 13:10 ч.
Боянка Янкова Математика Понеделник 13:15 ч. 14:00 ч.
Надежда Георгиева Математика Понеделник 12:30 ч. 13:25 ч.
Теодора Петрова Музика Сряда 12:30 ч. 13:10 ч.
Даниел Василев Музика Сряда 12:30 ч. 13:10 ч.
Борислава Тодорова Начален етап Вторник 18:25 ч. 19:05 ч.
Стефка Пенева Начален етап Вторник 07:30 ч. 08:10 ч.
Милена Лазарова Начален етап Петък 07:30 ч. 08:10 ч.
Златка Димитрова Начален етап Петък 11:45 ч. 12:20 ч.
Лора Кънчева Начален етап Петък 11:30 ч. 12:10 ч.
Даря Дочева Начален етап Понеделник 16:30 ч. 17:05 ч.
Агнес Генова Начален етап Петък 11:30 ч. 12:05 ч.
Марийка Вълева Начален етап Вторник 07:35 ч. 08:10 ч.
Виолина Братованова Начален етап Сряда 07:35 ч. 08:10 ч.
Цветана Иванова Начален етап Вторник 12:30 ч. 13:10 ч.
Светлана Станчева Начален етап Петък 07:30 ч. 08:10 ч.
Йорданка Иванова Начален етап Понеделник 12:30 ч. 13:10 ч.
Веселка Петрова Начален етап Понеделник 16:30 ч. 17:10 ч.
Галя Градева Начален етап Сряда 07:30 ч. 08:10 ч.
Стефан Стефанов Начален етап Понеделник 07:30 ч. 08:10 ч.
Елка Бонева Начален етап Вторник 12:30 ч. 13:10 ч.
Ирина Иванова Начален етап Вторник 07:30 ч. 08:10 ч.
Малина Толева Начален етап Сряда 07:30 ч. 08:10 ч.
Йорданка Бодурова Начален етап Петък 12:00 ч. 12:35 ч.
Тодорка Ганчева Начален етап Четвъртък 17:45 ч. 18:30 ч.
Илианка Димитрова Немски език Понеделник 12:30 ч. 13:10 ч.
Христина Кунчева Немски език Понеделник 12:30 ч. 13:10 ч.
Наталия Стоянова Немски език Сряда 11:45 ч. 12:30 ч.
Альона Панайотова Руски език Понеделник 13:15 ч. 14:00 ч.
Надя Павлова Руски език Сряда 13:20 ч. 14:00 ч.
Алла Димитрова Руски език Петък 12:30 ч. 13:10 ч.
Любов Арабаджиева Руски език Петък 12:30 ч. 13:15 ч.
Веселина Йосифова Руски език Сряда 13:30 ч. 14:10 ч.
Мавлюха Станчева Руски език Петък 12:30 ч. 13:10 ч.
Ирена Ашджиян Технологии Сряда 12:30 ч. 13:15 ч.
Румяна Георгиева Физика и астрономия Понеделник 13:20 ч. 14:00 ч.
Стефка Георгиева Физика и астрономия Петък 12:30 ч. 13:15 ч.
Иван Шекеров Физическо възпитание и спорт Четвъртък 13:10 ч. 13:50 ч.
Красимир Добрев Физическо възпитание и спорт Понеделник 13:10 ч. 14:10 ч.
Ивелина Петрова Физическо възпитание и спорт Петък 12:30 ч. 13:10 ч.
Елисавета Досева Физическо възпитание и спорт Четвъртък 11:45 ч. 12:25 ч.
Лидия Спасова Френски език Четвъртък 12:30 ч. 13:15 ч.
Детелина Иванова Френски език Сряда 12:30 ч. 13:10 ч.
Силвия Мирчева Френски език Четвъртък 12:30 ч. 13:15 ч.
Анка Билчева Химия и опазване на околната среда Четвъртък 13:10 ч. 13:50 ч.
Орлин Антонов Химия и опазване на околната среда Петък 12:30 ч. 13:10 ч.