СРЕДНО УЧИЛИЩЕ ЗА ЕВРОПЕЙСКИ ЕЗИЦИ - ГР. РУСЕ
ГРАФИК
ЗА РАБОТА С ДОКУМЕНТАЦИЯ И КОНСУЛТИРАНЕ НА РОДИТЕЛИ И УЧЕНИЦИ ЗА I СРОК НА УЧ. 2022/2023 г.
Учител Клас Ден за среща с родители Начало Край
Йорданка Йорданова Иванова 1 а Вторник 17:30 18:45
Маринела Милкова Недкова 1 б Понеделник 17:30 18:15
Цветана Христова Иванова 1 в Сряда 17:30 18:15
Борислава Делкова Тодорова 1 г Понеделник 17:30 18:15
Лора Александрова Кънчева 2 а Вторник 17:30 18:15
Агнес Велкова Генова 2 б Понеделник 17:30 18:15
Галя Маринова Градева 2 в Сряда 17:30 18:15
Виолина Георгиева Братованова 2 г Понеделник 17:30 18:15
Златка Костадинова Димитрова 3 а Четвъртък 17:30 18:15
Радостина Иванова Иванова 3 б Понеделник 17:30 18:15
Веселка Димитрова Чолакова 3 в Сряда 17:30 18:15
Йорданка Калинова Бодурова 3 г Сряда 17:30 18:15
Стефка Йорданова Пенева 4 а Петък 17:45 18:30
Милена Енчева Лазарова 4 б Петък 17:40 18:25
Ирина Ангелова Иванова 4 в Петък 17:45 18:30
Стефан Крумов Стефанов 4 г Петък 17:40 18:25
Анета Русева Атанасова 4 д Сряда 17:40 18:25
Катя Димитрова Димитрова 5 а Вторник 17:30 18:15
Ирена Иванова Ашджиян 5 б Вторник 17:30 18:15
Николинка Петкова Антонова 5 в Вторник 18:00 18:45
Добромир Радославов Коцев 5 г Понеделник 18:00 18:45
Йорданка Григорова Цанкова 5 д Понеделник 17:30 18:15
Петя Йорданова Димитрова 6 а Вторник 17:30 18:10
Орлин Филипов Антонов 6 б Четвъртък 19:10 19:55
Снежана Илиева Данова 6 в Четвъртък 18:00 18:45
Мая Людмилова Куртева 6 г Понеделник 17:30 18:15
Севдалина Асенова Миланова 6 д Понеделник 17:30 18:15
Даниела Димитрова Граматикова 7 а Понеделник 17:30 18:15
Даниел Венелинов Василев 7 б Петък 17:40 18:25
Ивелина Тодорова Петрова 7 в Понеделник 17:30 18:15
Албена Райчева Андреева 7 г Вторник 17:45 18:30
Надя Трифонова Павлова 7 д Четвъртък 17:45 18:30
Десислава Цветанова Бойчева 8 а Четвъртък 17:30 18:45
Боянка Димитрова Янкова 8 б Понеделник 17:45 18:30
Радостина Димитрова Цонева 8 в Понеделник 17:30 18:30
Румена Петкова Господинова 9 а Петък 17:45 18:30
Десислава Горанова Реданска 9 б Четвъртък 19:10 19:55
Галина Стоянова Гиндянова 9 в Вторник 17:30 18:15
Татяна Иванова Стефанова 10 а Понеделник 17:45 18:30
Росица Володиева Гойчева 10 б Вторник 17:30 18:15
Ирина Стефанова Николова 10 в Вторник 17:30 18:15
Магдалена Георгиева Бешкова 11 а Четвъртък 17:30 18:15
Силвия Тодорова Маринова 11 б Понеделник 17:45 18:30
Марияна Трифонова Янкова 11 в Петък 17:30 18:15
Татяна Методиева Кръстанова 11 г Четвъртък 19:10 19:30
Анка Георгиева Георгиева 12 а Вторник 17:45 18:30
Николай Георгиев Харакчийски 12 б Сряда 19:10 19:55
Рада Тодорова Ковачева 12 в Четвъртък 18:30 19:15
Мария Тодорова Накова 12 г Вторник 17:30 18:15
Иванка Георгиева Петрова     Вторник 17:30 18:15
Мартин Венциславов Иванов     Сряда 17:30 18:15
Елица Найденова Георгиева     Петък 17:30 18:15
Красимир Мартинов Манджуков     Сряда 18:30 19:15
Корнелия Любомирова Романова     Четвъртък 17:30 18:15
Лилия Димитрова Иванова     Вторник 17:30 18:15
Албена Паскова Хубенова     Петък 17:30 18:15
Анка Иванова Билчева     Вторник 17:30 18:45
Десислава Енчева Стефанова     Четвъртък 17:30 18:15
Ирина Стоянова Стоянова     Понеделник 17:30 18:15
Елица Киркорова Кюлян     Петък 17:30 18:15
Ирена Милчева Иванова     Четвъртък 17:30 18:15
Милена Иванова Скопакова     Четвъртък 17:30 18:15
Дилян Христов Хубанов     Понеделник 17:30 18:15
Веселка Стефанова Тодорова     Четвъртък 17:30 18:15
Иван Георгиев Шекеров     Вторник 18:30 19:30
Гергана Николаева Тодорова     Понеделник 17:30 18:15
Гергана Николаева Тодорова     Понеделник 17:30 18:15
Димитър Илиев Шумаров     Понеделник 17:45 18:30
Стоянка Кирилова Симеонова     Сряда 17:30 18:15
Христина Василева Кунчева     Сряда 17:45 18:30
Севдалина Тодорова Георгиева     Четвъртък 17:30 18:15
Георги Христов Симеонов     Вторник 17:40 18:25
Радослав Симеонов Минков     Понеделник 17:30 18:45
Денислава Венелинова Манушкова     Понеделник 17:30 18:15
Алла Матвеевна Димитрова     Вторник 18:25 19:10
Веселина Николаева Николова     Сряда 17:30 18:15
Олга Михайловна Аръшева     Четвъртък 17:50 18:35
Румяна Ангелова Георгиева     Петък 17:30 18:15
Детелина Йорданова Иванова     Понеделник 17:30 18:15
Ива Тихомирова Стойнова     Сряда 18:30 19:15
Елка Стоянова Бонева     Петък 17:30 18:15
Любов Михайловна Арабаджиева     Вторник 19:10 19:55
Илианка Иванчева Димитрова     Вторник 18:00 18:45
Даниела Енчева Димитрова     Вторник 17:30 18:15
Силвия Грозданова Мирчева     Понеделник 17:40 18:25
Зорница Цанкова Цанкова     Петък 17:30 18:15
Зорница Цанкова Цанкова     Петък 17:30 18:15
Ирина Милкова Димитрова     Вторник 17:30 18:15
Рубен Бабио Барейро     Вторник 17:30 18:45
Росица Христова Иванова     Петък 18:30 19:10
Миглена Николаева Докова     Вторник 17:30 18:15
Величка Йорданова Сидова     Сряда 19:15 20:00