VIIIА
Понеделник
1.  Англ Десислава Ц. Бойчева 404 (Етаж 4) 07:30 - 08:10
2.  Англ Десислава Ц. Бойчева 404 (Етаж 4) 08:20 - 09:00
3.  Англ Десислава Ц. Бойчева 404 (Етаж 4) 09:20 - 10:00
4.  Мат Боянка Д. Янкова 404 (Етаж 4) 10:10 - 10:50
5.  ИТ / Група 1 Радостина Д. Цонева 11:00 - 11:40
5.  ИТ / Група 2 Десислава Г. Реданска 11:00 - 11:40
6.  ИИ Ирина С. Стоянова 404 (Етаж 4) 11:45 - 12:25
Вторник
1.  ЧК (…) Десислава Ц. Бойчева 404 (Етаж 4) 07:30 - 08:10
2.  БЕЛ Галина С. Гиндянова 404 (Етаж 4) 08:20 - 09:00
3.  Англ Десислава Ц. Бойчева 404 (Етаж 4) 09:20 - 10:00
4.  Англ Десислава Ц. Бойчева 404 (Етаж 4) 10:10 - 10:50
5.  Мат Боянка Д. Янкова 404 (Етаж 4) 11:00 - 11:40
6.  Англ Десислава Ц. Бойчева 404 (Етаж 4) 11:45 - 12:25
7.  Англ Десислава Ц. Бойчева 404 (Етаж 4) 12:30 - 13:10
8.  Волейбол (…) Димитър И. Шумаров 13:30 - 14:10
Сряда
1.  Англ Десислава Ц. Бойчева 404 (Етаж 4) 07:30 - 08:10
2.  Англ (ИУЧ - РП/УП-А) Десислава Ц. Бойчева 404 (Етаж 4) 08:20 - 09:00
3.  Англ (ИУЧ - РП/УП-А) Десислава Ц. Бойчева 404 (Етаж 4) 09:20 - 10:00
4.  ФВС Димитър И. Шумаров 10:10 - 10:50
5.  Англ Десислава Ц. Бойчева 404 (Етаж 4) 11:00 - 11:40
6.  Англ Десислава Ц. Бойчева 404 (Етаж 4) 11:45 - 12:25
Четвъртък
1.  БЕЛ Галина С. Гиндянова 404 (Етаж 4) 07:30 - 08:10
2.  БЕЛ Галина С. Гиндянова 404 (Етаж 4) 08:20 - 09:00
3.  Англ Десислава Ц. Бойчева 404 (Етаж 4) 09:20 - 10:00
4.  Мат Боянка Д. Янкова 404 (Етаж 4) 10:10 - 10:50
5.  Англ Десислава Ц. Бойчева 404 (Етаж 4) 11:00 - 11:40
6.  Англ Десислава Ц. Бойчева 404 (Етаж 4) 11:45 - 12:25
7.  Англ Десислава Ц. Бойчева 404 (Етаж 4) 12:30 - 13:10
Петък
1.  ФВС Димитър И. Шумаров 07:30 - 08:10
2.  Филос Сергей М. Димитров 404 (Етаж 4) 08:20 - 09:00
3.  БЕЛ Галина С. Гиндянова 404 (Етаж 4) 09:20 - 10:00
4.  Англ Десислава Ц. Бойчева 404 (Етаж 4) 10:10 - 10:50
5.  Англ Десислава Ц. Бойчева 404 (Етаж 4) 11:00 - 11:40
6.  Англ Десислава Ц. Бойчева 404 (Етаж 4) 11:45 - 12:25
7.  Англ Десислава Ц. Бойчева 404 (Етаж 4) 12:30 - 13:10
 
VIIIБ
Понеделник
1.  Немски / Група 1 Христина В. Кунчева 415 (Етаж 4) 07:30 - 08:10
1.  Испан / Група 1 Красимир М. Манджуков 403 (Етаж 4) 07:30 - 08:10
2.  Немски / Група 1 Христина В. Кунчева 415 (Етаж 4) 08:20 - 09:00
2.  Испан / Група 1 Красимир М. Манджуков 403 (Етаж 4) 08:20 - 09:00
3.  Немски / Група 1 Христина В. Кунчева 415 (Етаж 4) 09:20 - 10:00
3.  Испан / Група 1 Красимир М. Манджуков 403 (Етаж 4) 09:20 - 10:00
4.  БЕЛ Йорданка Г. Цанкова 400 (Етаж 4) 10:10 - 10:50
5.  БЕЛ Йорданка Г. Цанкова 400 (Етаж 4) 11:00 - 11:40
6.  Мат Боянка Д. Янкова 400 (Етаж 4) 11:45 - 12:25
7.  ИИ Ирина С. Стоянова 400 (Етаж 4) 12:30 - 13:10
8.  ИТ / Група 1 Десислава Г. Реданска 313 (Етаж 3) 13:30 - 14:10
Вторник
1.  Немски / Група 1 Христина В. Кунчева 415 (Етаж 4) 07:30 - 08:10
1.  Испан / Група 1 Красимир М. Манджуков 403 (Етаж 4) 07:30 - 08:10
2.  Немски / Група 1 Христина В. Кунчева 415 (Етаж 4) 08:20 - 09:00
2.  Испан / Група 1 Красимир М. Манджуков 403 (Етаж 4) 08:20 - 09:00
3.  Немски / Група 1 Христина В. Кунчева 415 (Етаж 4) 09:20 - 10:00
3.  Испан / Група 1 Красимир М. Манджуков 403 (Етаж 4) 09:20 - 10:00
4.  Немски / Група 1 Христина В. Кунчева 415 (Етаж 4) 10:10 - 10:50
4.  Испан / Група 1 Красимир М. Манджуков 403 (Етаж 4) 10:10 - 10:50
5.  Волейбол (…) Димитър И. Шумаров Физкултурен салон-голям (Етаж 1) 11:00 - 11:40
6.  Немски / Група 1 Христина В. Кунчева 415 (Етаж 4) 11:45 - 12:25
6.  Испан / Група 1 Красимир М. Манджуков 403 (Етаж 4) 11:45 - 12:25
7.  Мат Боянка Д. Янкова 400 (Етаж 4) 12:30 - 13:10
8.  ИТ / Група 2 Десислава Г. Реданска 313 (Етаж 3) 13:30 - 14:10
Сряда
1.  ФВС Димитър И. Шумаров Физкултурен салон-голям (Етаж 1) 07:30 - 08:10
2.  Немски / Група 1 Христина В. Кунчева 415 (Етаж 4) 08:20 - 09:00
2.  Испан / Група 1 Красимир М. Манджуков 403 (Етаж 4) 08:20 - 09:00
3.  Немски / Група 1 Христина В. Кунчева 415 (Етаж 4) 09:20 - 10:00
3.  Испан / Група 1 Красимир М. Манджуков 403 (Етаж 4) 09:20 - 10:00
4.  Немски / Група 1 Христина В. Кунчева 415 (Етаж 4) 10:10 - 10:50
4.  Испан (ИУЧ - РП/УП-А) / Група 1 Ирина М. Димитрова 403 (Етаж 4) 10:10 - 10:50
5.  Немски / Група 1 Христина В. Кунчева 415 (Етаж 4) 11:00 - 11:40
5.  Испан (ИУЧ - РП/УП-А) / Група 1 Ирина М. Димитрова 403 (Етаж 4) 11:00 - 11:40
6.  БЕЛ (ФУЧ - ДП/ДрУП) Йорданка Г. Цанкова 400 (Етаж 4) 11:45 - 12:25
7.  БЕЛ Йорданка Г. Цанкова 400 (Етаж 4) 12:30 - 13:10
Четвъртък
1.  Немски (ИУЧ - РП/УП-А) / Група 1 Христина В. Кунчева 415 (Етаж 4) 07:30 - 08:10
1.  Испан / Група 1 Красимир М. Манджуков 403 (Етаж 4) 07:30 - 08:10
2.  Немски (ИУЧ - РП/УП-А) / Група 1 Христина В. Кунчева 415 (Етаж 4) 08:20 - 09:00
2.  Испан / Група 1 Красимир М. Манджуков 403 (Етаж 4) 08:20 - 09:00
3.  Мат Боянка Д. Янкова 400 (Етаж 4) 09:20 - 10:00
4.  Немски / Група 1 Христина В. Кунчева 415 (Етаж 4) 10:10 - 10:50
4.  Испан / Група 1 Красимир М. Манджуков 403 (Етаж 4) 10:10 - 10:50
5.  Немски / Група 1 Христина В. Кунчева 415 (Етаж 4) 11:00 - 11:40
5.  Испан / Група 1 Красимир М. Манджуков 403 (Етаж 4) 11:00 - 11:40
6.  Немски / Група 1 Христина В. Кунчева 415 (Етаж 4) 11:45 - 12:25
6.  Испан / Група 1 Красимир М. Манджуков 403 (Етаж 4) 11:45 - 12:25
7.  Испан (ФУЧ - ДП/ДрУП) / Група 1 Ирина М. Димитрова 403 (Етаж 4) 12:30 - 13:10
8.  Испан (ФУЧ - ДП/ДрУП) / Група 1 Ирина М. Димитрова 403 (Етаж 4) 13:30 - 14:10
Петък
1.  Филос Сергей М. Димитров 400 (Етаж 4) 07:30 - 08:10
2.  ФВС Димитър И. Шумаров Физкултурен салон-голям (Етаж 1) 08:20 - 09:00
3.  Немски / Група 1 Христина В. Кунчева 415 (Етаж 4) 09:20 - 10:00
3.  Испан / Група 1 Красимир М. Манджуков 403 (Етаж 4) 09:20 - 10:00
4.  БЕЛ Йорданка Г. Цанкова 400 (Етаж 4) 10:10 - 10:50
5.  Немски / Група 1 Христина В. Кунчева 415 (Етаж 4) 11:00 - 11:40
5.  Испан / Група 1 Красимир М. Манджуков 403 (Етаж 4) 11:00 - 11:40
6.  Немски / Група 1 Христина В. Кунчева 415 (Етаж 4) 11:45 - 12:25
6.  Испан / Група 1 Красимир М. Манджуков 403 (Етаж 4) 11:45 - 12:25
7.  ЧК (…) Десислава Г. Реданска 400 (Етаж 4) 12:30 - 13:10
 
VIIIВ
Понеделник
1.  Френски / Група 1 Ива Т. Стойнова 307 (Етаж 3) 07:30 - 08:10
1.  Руски / Група 1 Любов М. Попова-Арабаджиева 402 (Етаж 4) 07:30 - 08:10
2.  Френски / Група 1 Ива Т. Стойнова 307 (Етаж 3) 08:20 - 09:00
2.  Руски / Група 1 Любов М. Попова-Арабаджиева 402 (Етаж 4) 08:20 - 09:00
3.  ИТ / Група 1 Радостина Д. Цонева 316 (Етаж 3) 09:20 - 10:00
3.  ИТ / Група 2 Десислава Г. Реданска 313 (Етаж 3) 09:20 - 10:00
4.  ИИ Ирина С. Стоянова 402 (Етаж 4) 10:10 - 10:50
5.  Мат Боянка Д. Янкова 402 (Етаж 4) 11:00 - 11:40
6.  Френски / Група 1 Ива Т. Стойнова 307 (Етаж 3) 11:45 - 12:25
6.  Руски / Група 1 Любов М. Попова-Арабаджиева 402 (Етаж 4) 11:45 - 12:25
7.  Френски / Група 1 Ива Т. Стойнова 307 (Етаж 3) 12:30 - 13:10
7.  Руски / Група 1 Любов М. Попова-Арабаджиева 402 (Етаж 4) 12:30 - 13:10
Вторник
1.  Френски / Група 1 Ива Т. Стойнова 307 (Етаж 3) 07:30 - 08:10
1.  Руски / Група 1 Любов М. Попова-Арабаджиева 402 (Етаж 4) 07:30 - 08:10
2.  Френски / Група 1 Ива Т. Стойнова 307 (Етаж 3) 08:20 - 09:00
2.  Руски / Група 1 Любов М. Попова-Арабаджиева 402 (Етаж 4) 08:20 - 09:00
3.  БЕЛ Галина С. Гиндянова 402 (Етаж 4) 09:20 - 10:00
4.  Френски / Група 1 Ива Т. Стойнова 307 (Етаж 3) 10:10 - 10:50
4.  Руски / Група 1 Любов М. Попова-Арабаджиева 402 (Етаж 4) 10:10 - 10:50
5.  Френски / Група 1 Ива Т. Стойнова 307 (Етаж 3) 11:00 - 11:40
5.  Руски / Група 1 Любов М. Попова-Арабаджиева 402 (Етаж 4) 11:00 - 11:40
6.  Мат Боянка Д. Янкова 402 (Етаж 4) 11:45 - 12:25
7.  Волейбол (…) Димитър И. Шумаров Спортна зала (Етаж 1) 12:30 - 13:10
Сряда
1.  ЧК (…) Галина С. Гиндянова 402 (Етаж 4) 07:30 - 08:10
2.  Френски / Група 1 Ива Т. Стойнова 307 (Етаж 3) 08:20 - 09:00
2.  Руски / Група 1 Любов М. Попова-Арабаджиева 402 (Етаж 4) 08:20 - 09:00
3.  Френски / Група 1 Ива Т. Стойнова 307 (Етаж 3) 09:20 - 10:00
3.  Руски / Група 1 Любов М. Попова-Арабаджиева 402 (Етаж 4) 09:20 - 10:00
4.  Френски / Група 1 Ива Т. Стойнова 307 (Етаж 3) 10:10 - 10:50
4.  Руски / Група 1 Любов М. Попова-Арабаджиева 402 (Етаж 4) 10:10 - 10:50
5.  ФВС Димитър И. Шумаров Спортна зала (Етаж 1) 11:00 - 11:40
6.  Френски (ИУЧ - РП/УП-А) / Група 1 Силвия Г. Мирчева 307 (Етаж 3) 11:45 - 12:25
6.  Руски (ИУЧ - РП/УП-А) / Група 1 Любов М. Попова-Арабаджиева 402 (Етаж 4) 11:45 - 12:25
7.  Френски (ИУЧ - РП/УП-А) / Група 1 Силвия Г. Мирчева 307 (Етаж 3) 12:30 - 13:10
7.  Руски (ИУЧ - РП/УП-А) / Група 1 Любов М. Попова-Арабаджиева 402 (Етаж 4) 12:30 - 13:10
Четвъртък
1.  Филос Сергей М. Димитров 402 (Етаж 4) 07:30 - 08:10
2.  Мат Боянка Д. Янкова 402 (Етаж 4) 08:20 - 09:00
3.  БЕЛ Галина С. Гиндянова 402 (Етаж 4) 09:20 - 10:00
4.  БЕЛ Галина С. Гиндянова 402 (Етаж 4) 10:10 - 10:50
5.  Френски / Група 1 Ива Т. Стойнова 307 (Етаж 3) 11:00 - 11:40
5.  Руски / Група 1 Любов М. Попова-Арабаджиева 402 (Етаж 4) 11:00 - 11:40
6.  Френски / Група 1 Ива Т. Стойнова 307 (Етаж 3) 11:45 - 12:25
6.  Руски / Група 1 Любов М. Попова-Арабаджиева 402 (Етаж 4) 11:45 - 12:25
7.  Френски / Група 1 Ива Т. Стойнова 307 (Етаж 3) 12:30 - 13:10
7.  Руски / Група 1 Любов М. Попова-Арабаджиева 407 (Етаж 4) 12:30 - 13:10
Петък
1.  Френски / Група 1 Ива Т. Стойнова 307 (Етаж 3) 07:30 - 08:10
1.  Руски / Група 1 Любов М. Попова-Арабаджиева 402 (Етаж 4) 07:30 - 08:10
2.  Френски / Група 1 Ива Т. Стойнова 307 (Етаж 3) 08:20 - 09:00
2.  Руски / Група 1 Любов М. Попова-Арабаджиева 402 (Етаж 4) 08:20 - 09:00
3.  ФВС Димитър И. Шумаров Спортна зала (Етаж 1) 09:20 - 10:00
4.  БЕЛ Галина С. Гиндянова 402 (Етаж 4) 10:10 - 10:50
5.  Френски / Група 1 Ива Т. Стойнова 307 (Етаж 3) 11:00 - 11:40
5.  Руски / Група 1 Любов М. Попова-Арабаджиева 402 (Етаж 4) 11:00 - 11:40
6.  Френски / Група 1 Ива Т. Стойнова 307 (Етаж 3) 11:45 - 12:25
6.  Руски / Група 1 Любов М. Попова-Арабаджиева 402 (Етаж 4) 11:45 - 12:25